Apple servislerine erişim sorunu

ABD'de Apple'ın birçok servisine erişim sorunu yaşandı. Kullanıcılar, Apple TV+ ve Apple Music gibi birçok uygulamaya ulaşamadı.ABD'deki kullanıcılar App Store, Apple TV+ ve Apple Music'in de aralarında bulunduğu çok sayıda Apple servisine erişemedi. Aralarında App Store, Apple TV+ ve Apple Music'in de bulunduğu çok sayıda Apple hizmeti Çarşamba günü ABD'deki kullanıcılar için kapatıldı. Downdetector verilerine göre 6 binden fazla kullanıcı App Store'a erişemediğini bildirdi. Apple TV ile Apple Music için ise binlerce erişim sorunu rapor edildi.Apple'dan yaşanan sorunun kaynağına ilişkin bir açıklama yapılmadı.

Apple servislerine erişim sorunu
Apple servislerine erişim sorunu

ABD'de Apple'ın birçok servisine erişim sorunu yaşandı. Kullanıcılar, Apple TV+ ve Apple Music gibi birçok uygulamaya ulaşamadı.

ABD'deki kullanıcılar App Store, Apple TV+ ve Apple Music'in de aralarında bulunduğu çok sayıda Apple servisine erişemedi. Aralarında App Store, Apple TV+ ve Apple Music'in de bulunduğu çok sayıda Apple hizmeti Çarşamba günü ABD'deki kullanıcılar için kapatıldı. Downdetector verilerine göre 6 binden fazla kullanıcı App Store'a erişemediğini bildirdi. Apple TV ile Apple Music için ise binlerce erişim sorunu rapor edildi.

Apple'dan yaşanan sorunun kaynağına ilişkin bir açıklama yapılmadı.