Bilmediklerinizi Haber Ediyoruz ,Güncel Haberler , Haberediyoruz - Türkiye Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler

Osman Yavuz’dan Diyanet İşleri Başkanına Açık Mektup

Buradan Diyanet İşleri Başkanlığına seslenmek istiyorum.” Siz de taşın altına eliniz koyun."

Osman Yavuz’dan Diyanet İşleri Başkanına Açık Mektup

Ülkemiz üzerinde hain emelleri olan dış mihrakların 15 temmuzda başaramadıklarını döviz vasıtasıyla gerçekleştirmeye çalıştıkları şu günlerde; ülkesini seven sağ duyulu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ellerindeki dövizleri TL’ye çevirerek oynanan oyunu bozmak için ellerinden geleni yaptığını ve yapacağını biliyoruz. Halkımızın bu çabasını destekleyici bazı önlemler alınabilir. Buradan Diyanet İşleri Başkanlığına seslenmek istiyorum.” Siz de taşın altına eliniz koyun. Bu milletin dini vecibelerini yerine getirmek için dişinden tırnağından arttırarak biriktirdikleri dövizler maalesef sizin eseriniz. Bu tutumunuzdan vazgeçin.”

Ülkemizde her yıl hac için 2 milyona yakın başvuru yapılıyor ve Hac ücretleri maalesef ABD Doları. Kurada çıkan bu adaylar paralarını dolar olarak yaptıracağı için hacı aday adaylarının hepsi parasını dolara bağlamış durumda.

Ortalama her biri 5000 dolar. On kişi 50 bin, 100 kişi 500 bin dolar.1000 kişi 5 milyon dolar.10 bin kişi 50 milyon, 100 bin kişi 500 milyon dolar. 1 milyon kişi 5 milyar dolar.2 milyon kişi 10 milyar dolar. Kuradan çıkan 100 bin olsa da. Hacca hazırlık yapan ve ön kayıt yaptıran herkes parasını önceden hazırlar. Onu da hacca yaptıracağı paranın cinsine göre dövize çevirir. Umre en az 1000 dolar ve milyonlarca giden var. Ama mukaddes vazifemiz için bile paramızı gavurun parasına bağlıyoruz.

Tabi bu PKK ile DEAŞ ile FETÖ ile bize kurşun. İsrail ile Filistin’e kurşun. Bu nasıl mantık. Farz ibadetimiz bile kirle, Şüphe ile başlıyor. Düşünün hac ve umre paraları TL ile olsa. Bir hafta içinde 5-10 milyar dolar piyasada bozulsa. Dolar inanın en az 200-300 lira değer kaybeder. Ben teklifimi yine yeniliyorum.

“Emri bil maruf... Nehyi anil münker.. Bekir fevzi Yıldım”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet