Refüjü aşan otomobil, sürücü adayının aracına çarptı: 1 ölü, 5 yaralı

Denizli’nin Tavas ilçesinde biri sürücü adayının kullandığı, iki otomobilin çarpıştığı kazada sürücü kursu eğitmeni İbrahim Ulaba yaşamını yitirdi. Kazada 5 kişi de yaralandı.Denizli’de 2 otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. Kaza, saat 13.00 sıralarında Tavas-Aydın Karayolu Kızılcabölük Mahallesi’nde meydana geldi.Aydın’dan Denizli’nin Tavas ilçesi yönüne giden Merve Başpehlivan kullandığı 34 CTT 100 plakalı otomobil, refüjü aşıp karşı şeride geçerek Yunus Emre Erim yönetimindeki 20 AIF 328 plakalı otomobille çarpıştı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.Kazada sürücü Başpehlivan, eşi Anıl Başpehlivan, çocukları Çağın Alp Başpehlivan ve Yaman Arın Başpehlivan ile diğer sürücü Erim ve yanındaki sürücü kursu eğitmeni İbrahim Ulaba yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Tavas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan Ulaba, kurtarılamadı.Diğer yaralıların durumlarının iyi olduğu belirtildi. Yaralanan Yunus Emre Erim’in sürücü adayı olduğu, kazanın da deneme sürüşü yaptığı sırada yaşandığı öğrenildi.

Refüjü aşan otomobil, sürücü adayının aracına çarptı: 1 ölü, 5 yaralı
Refüjü aşan otomobil, sürücü adayının aracına çarptı: 1 ölü, 5 yaralı

Denizli’nin Tavas ilçesinde biri sürücü adayının kullandığı, iki otomobilin çarpıştığı kazada sürücü kursu eğitmeni İbrahim Ulaba yaşamını yitirdi. Kazada 5 kişi de yaralandı.

Denizli’de 2 otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. Kaza, saat 13.00 sıralarında Tavas-Aydın Karayolu Kızılcabölük Mahallesi’nde meydana geldi.
Aydın’dan Denizli’nin Tavas ilçesi yönüne giden Merve Başpehlivan kullandığı 34 CTT 100 plakalı otomobil, refüjü aşıp karşı şeride geçerek Yunus Emre Erim yönetimindeki 20 AIF 328 plakalı otomobille çarpıştı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Kazada sürücü Başpehlivan, eşi Anıl Başpehlivan, çocukları Çağın Alp Başpehlivan ve Yaman Arın Başpehlivan ile diğer sürücü Erim ve yanındaki sürücü kursu eğitmeni İbrahim Ulaba yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Tavas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan durumu ağır olan Ulaba, kurtarılamadı.
Diğer yaralıların durumlarının iyi olduğu belirtildi. Yaralanan Yunus Emre Erim’in sürücü adayı olduğu, kazanın da deneme sürüşü yaptığı sırada yaşandığı öğrenildi.