Bilmediklerinizi Haber Ediyoruz ,Güncel Haberler , Haberediyoruz - Türkiye Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler

Konya Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri Konya Ticaret Merkezi, Türsiad merkez binasında bir araya geldi.

Konya Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri Konya Ticaret Merkezi, Türsiad merkez binasında bir araya geldi. Yönetimin kurulunun bir araya geldiği toplantıda reklam sektörünün ileri gelen ajanslarının ajans başkanları, tedarikçiler ve Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden Doç.Dr. İmran Aslan’da yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu toplantıda yeni dönem görev dağılımları yapıldı. Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz konuşmasında; Reklamcılar derneği olarak yapacağımız çalışmalarda önceliğimiz reklam ajanslarına, reklam verenlere, sektörümüz ile bağlantılı kuruluşlara ve iletişim alanında çalışmak isteyen genç kardeşlerimize yardımcı olacak çalışmalarda bulunmaktır. Reklamcılık sektörünün sürekli gelişen ve değişen bir yapısı olduğunu vurgulayan Osman Yavuz, çok çalışmamız ve çok gayret göstermemiz gerektiğinin farkındayız bu nedenle yola çıktığımız arkadaşlarımızla beraber çok güzel ve faydalı işler çıkaracağımıza gönülden inanıyorum dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet