Bilmediklerinizi Haber Ediyoruz ,Güncel Haberler , Haberediyoruz - Türkiye Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler

Konya’da Üniversiteler Tatil Edildi

Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi bir gün, KTO Karatay Üniversitesi'nde ise 2 gün tatil edildi.

Konya’da Üniversiteler Tatil Edildi

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ

NEÜ’den yapılan açıklamaya göre; Hava muhalefeti nedeniyle perşembe günü tüm yerleşkelerde (Seydişehir ve Ereğli de dahil) eğitim-öğretime 1 gün süre ile ara verildiği açıklandı.

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Selçuk Üniversitesi rektörlüğü, olumsuz hava koşulları nedeniyle perşembe günü üniversite genelinde (Silifke - Taşucu MYO hariç) eğitim-öğretime 1 gün (perşembe) süreyle ara verildiğini duyurdu.

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ

Konya’da yaşanan aşırı don ve buzlanma nedeniyle KTO-Karatay Üniversitesinde 22-23 Aralık 2016 (Perşembe, Cuma) tarihlerinde eğitim-öğretime 2 gün süreyle ara verildi.

KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörlüğü, Perşembe günü üniversitede eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu. Hamile ve engelli olanlar da 1 gün süreyle idari izinli sayılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet