Bilmediklerinizi Haber Ediyoruz ,Güncel Haberler , Haberediyoruz - Türkiye Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler

Konya Reklamcılar Derneği Baskı Öncesi Eğitim Semineri Düzenledi

Konya Reklamcılar Derneğinin Selçuklu Belediyesi Düğün ve Nikah Salonunda 10 Aralık Cumartesi saat 13:00-19:00 arası düzenlediği etkinliğe yoğun ilgi vardı.

Konya Reklamcılar Derneği Baskı Öncesi Eğitim Semineri Düzenledi

Konya Reklamcılar Derneğinin düzenlediği PDF Hazırlama Ve Baskı Öncesi Hazırlık Eğitimi, Selçuklu Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleşti. 220 başvurunun gerçekleştiği etkinliğe 170 Grafiker katıldı. Halk Eğitim merkezi onaylı etkinliğe Konya'dan olduğu gibi çevre illerden de katılım gerçekleşti.

AdobeBilgi.com Baskı Öncesi Hazırlık Uzmanı Ceyhun Akgün tarafından verilen eğitimde; Adobe Desing paketinde yer alan Photoshop, Illustrator, InDesign programları ve Adobe Acrobat Pro hakkında detaylı bilgiler verildi. 

Konya Reklamcılar Derneği Başkanı Osman Yavuz yaptığı konuşmasında " Reklam sektörüne gönül vermiş insanlara eğitimlerimiz devam edecek ve sonraki aylarda ise Konya Reklamcılar Derneği olarak Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitimi ile devam edeceğiz." dedi.

Düzenlenen etkinliğe; OYKÜDER, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Selçuklu Halk Eğitim Merkezi, İŞKUR, GEYAT, Atiker Yazılım, Wall, Konya Dijital Baskı Merkezi, NT Catring ve Dumat Ofset Matbaacılık destek vermiştir.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Hava Durumu

Namaz Vakitleri

Haber Scripti: Medya İnternet