Konya Haberler , Haberediyoruz - Konya Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler
MAVERA KIR DÜĞÜN BAHÇESİ

MAVERA KIR DÜĞÜN BAHÇESİ

Adres
Karahüyük Mahallesi Hatıp Cd. No:275 Meram / KONYA
Telefon
Şube 1
Karahüyük Mahallesi Hatıp Cd. No:275 Meram / KONYA
Web Sitesi
http://maverakirdugunbahcesi.com/
Eposta
maveradefter@hotmail.com
Firma Yetkilisi
ALİ İNAL

Firma Hakkında

Giriş,

“Ustalıktan Uzmanlığa” serüvenimizde Güzel Konya’mızda düğün ve toplu yemek organizasyonlarının hep kapalı alanlarda, salonlarda hatta ve hatta bodrum katlarda yapıldığını gördük. İnsanlar Özellikle sıcak yaz aylarında bu tür kapalı mekanlarda organizasyonlarını yaparken hem bir stres hem de bir monotonluk içindeydiler. Biz dedik ki, “Neden düğünler bir kır düğün bahçesinde yapılmasın?” İşte bu soruyu kendimize sorduğumuz 2008 yılında biz Kır Düğüncülüğüne ilk adımı attık. Düğünlerde monotonluktan sıkılan misafirlerimiz için özel hazırladığımız bol aktiviteler ve eğlencelerle tabiri caizse mükemmel görsellikte ve doğa ortamı ile iç içe programlar organize etmeye başladık. Başardık ta…

2008 yılında Konya’ya ilk Kır Düğün Bahçesini kazandıran firmamız, 2013 yılında Havuz Başı Kır Düğün Bahçesi ile hizmetini geliştirerek 2014 yılında da Konya’nın En Büyük ve Gerçek Kır Düğün Bahçesini kurmanın gururunu yaşamaktadır. Kır düğünü sadece yeşil alan ve ağaçlardan ibaret olmamalıdır bizce, içinde en güzel çiçekler, en güzel peyzaj alanları ve fotoğraf karelerinde ölümsüzleşecek eşsiz mekanların da olması gereklidir. Firmamız, Sektörde 9 yıllık tecrübe ve deneyimi ile tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Konya’mıza ve Meram ilçemize kazandırmış olduğumuz Mavera Kır Düğün Bahçesi tüm Konya ve civarı halkımızın hizmetindedir. Misafirimiz olun…

 

Kısaca Bizi Tanıyın!…

“Ustalıktan Uzmanlığa” parolasıyla çıktığımız hizmet yolunda “Müşteri Memnuniyeti” odaklı kalite programımız, yapacaklarımızın teminatıdır.

En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı amaçlayan Mavera Kır Düğün Bahçesi, 12 bin metrekare alanı 8 bin metrekare yeşil alanı içerisindeki havuzları, şelaleleri ve eşsiz güzellikteki peyzaj mimarisi ile siz değerli müşterilerimize, toplu yemek organizasyonları, eğlenceli ve aktivite dolu gece programları, özel nikâh programları, sünnet şölenleri ve eşsiz iftar programlarının yanı sıra, çeşitli etkinliklerin yapılabileceği özel bir mekân vaat ediyor. Şehrin en güzel yerinde unutulmaz bir eğlence yaşatmayı hedefleyen Mavera Kır Düğün Bahçemiz, aynı anda 4 bin kişinin programınız boyunca da 16 bin kişinin yemek yiyebileceği profesyonel personeli ile hizmetini taçlandırıyor.

4 bin metrekarelik açık otoparkı ile müşterilerimizin hiçbir park sorunu yaşamayacağı, her dakikasını keyifle geçirebileceği Konya’nın en büyük ve GERÇEK kır düğün bahçesi olan Mavera Kır Düğün Bahçemiz, meşhur Konya pilavını en büyük özveri ve güler yüzlülükle “En Kalitelisini, En Güzelini ve En Mükemmelini En Hesaplıya” sunmaktadır.

Yeni evlenecek çiftlere, “Bahçemizi görmeden nikâh masasına oturmayın!” uyarısında bulunuyoruz. Hayatınızın belki de en önemli anlarından biri olan nikâh töreninizi, şehrin merkezindeki bahçemizde, tüm sevdiklerinizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Mübarek Ramazan ayına yönelik toplu yemek organizasyonları, iftar yemeği servisleri ve Ramazan’a özel Sünnet Programı-İftar Yemeği kompozisyonlarımız sizi bekliyor. Tasavvuf müziği eşliğinde iftarınızı açabilir, hem eğlendiren hem de huzur depolayan bahçemizin keyfini sürebilirsiniz.

Misyonumuz – Vizyonumuz

Misyonumuz;

Konya’da düğün hizmeti alanında alternatif uygulamalar yaparak, misafirlerimizin beklentilerine ve isteklerine göre verilecek hizmeti en kaliteli ve en uygun fiyata yaparak, düğün hizmetinde farkındalık oluşturmak.

Vizyonumuz;

Bahçemize gelen misafirlerimizin, kendilerini elit ve özel hissetmelerini sağlamak, sunduğumuz hizmetleri sürekli geliştirerek, yenilikçi ve taklit eden değil, taklit edilen bir kurum olarak Konya’da lider olmaktır.

Firma Videosu

Haber Scripti: Medya İnternet