Konya Haberler , Haberediyoruz - Konya Haberleri , Son Dakika Haberleri , Yerel Haberler
Özel Gülen Yüzler Akademisi Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Gülen Yüzler Akademisi Kreş ve Gündüz Bakımevi

Adres
Buhara Mah. Özduman Sok. No:9 Selçuklu/Konya
Telefon
Telefon 2
Şube 1
Merkez Şube Buhara Mah. Özduman Sok. No: Selçuklu/Konya Tel: 03322513040 Cep Tel: 05446443222
Şube 2
Aksaray Şube-Sefer Akkafa Şeyh Hamit Mahallesi 3302 sokak No:1 Tel: 0(382) 203 00 77 Cep Tel: 0(544) 443 68 68
Web Sitesi
http://www.ozelgulenyuzlerakademisi.com/
Eposta
osman_muhtar@hotmail.com
Firma Yetkilisi
Osman Avcıoğlu

Firma Hakkında

Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları konya çocuk ve kreş alanında hizmet vermektedir. konya kreş ve kaliteli eğitim konusunda kendini aşmış bulunmakta.

Eğitim alanına yepyeni bir bakış açısı ve anlayış ile giren Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları Konya’dan sonra Karaman ve Aksaray Şubeleriyle de hizmet vermeye başlamıştır. 
Başta eğitimci kadrosu olmak üzere gerek idari hizmet binası gerek servis ağı gerekse diğer hizmet alanlarıyla Türkiye’de dünya standartlarında eğitim hizmeti sunmaktadır. 
Binamız yönetmelik ve talimatlara uygun olarak düzenlenmiştir. En değerli varlıklarımız olan çocuklarınızın kaliteli ve güvenli bir ortamda zaman geçirebilecekleri bir sosyal yaşam alanı olacak şekilde tasarlanmıştır. 
Uzman eğitmenlerimiz tarafından müfredata uygun eğitim anlayışımız ile çocuğunuzun eğitiminde ve gelişiminde her ayrıntı düşünülerek, kişisel becerileri gelişmiş, sosyal çevresi ile uyumlu bireyler yetiştirmek en büyük arzu ve temennimizdir… 
Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları (Özel Gülen Yüzler Akademisi) olarak gayemiz: Çocuk odaklı bir yaklaşımla onların gelişimini olumlu yönde desteklemek, sosyal becerilerini artırmak, özgüvenlerini geliştirerek onların yeteneklerini ortaya çıkarmak ve her bir çocuğumuzu geleceğe sağlam temellerle hazırlamaktır. 

Firma Videosu

Haber Scripti: Medya İnternet